Brak wyników

Newsy i aktualności

17 października 2022

Lidl Polska przygotował specjalną ofertę z okazji Dnia Nauczyciela!

0 331

W piątek, 14 października, wypada Dzień Nauczyciela. To doskonała okazja, aby podziękować wszystkim pedagogom za ich wysiłek, włożony w codzienną pracę. Lidl Polska przygotował na Dzień Nauczyciela specjalną ofertę, która obejmuje storczyki oraz praliny w atrakcyjnych cenach.

Nauczyciele nie tylko edukują młodych ludzi, ale też dają dobry przykład i wspierają rodziców w wychowywaniu. Właśnie dlatego zawód nauczyciela uchodzi za jeden z  najważniejszych i  najbardziej wymagających. Obchodzony 14  października Dzień Nauczyciela jest doskonałą okazją, by podziękować pedagogom za ich pracę.

Szukając odpowiedniego podarunku, warto odwiedzić sklepy Lidl Polska, w których można kupić piękne kwiaty w niskich cenach, na przykład: polskie storczyki dwupędowe (39,99  zł/  1 szt.), amarylisy (19,99 zł/ 1 szt.) oraz efektowne storczyki w szklanej tubie (59,99  zł/ 1 szt.) W  piątek 14 października w sklepach sieci będą sprzedawane także czekoladki w różnych smakach, przy czym drugie opakowanie zostanie objęte rabatem 80%! Taki prezent z pewnością osłodzi życie niejednemu nauczycielowi.

 

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce około 800. 

Kontakt:

Strona www: https://www.lidl.pl

Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

YouTube: https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

Przypisy