Brak wyników

Strefa dziecka

3 czerwca 2019

Jesteś Mamą? Nie może Cię zatem zabraknąć na Pikniku dla Mam w Twoim mieście!

0 797

Pikniki MyMamy.pl to m.in. wyjątkowa okazja dla Mam, aby wyjść i poznać inne Mamy przy kubku kawy, spotkać się z blogerami, ekspertami w swoich dziedzinach, wziąć udział w warsztatach, odpocząć w strefie relaksu, a dla Dzieci chwila szaleństwa w przygotowanych animacjach, warsztatach przez Partnerów.

Podczas Pikników na Mamy czekają liczne atrakcje:

- warsztaty dla Mam

- targowisko - czyli stoiska z akcesoriami dla Mam i dziecka

- strefa piękna - chwila relaksu dla Mam

- strefa aktywnej zabawy dla dzieci

- strefa chill - foodtruck z kawą, lodami, goframi i ciepłymi daniami

Jak to się wszystko zaczęło:

MyMamy.pl jako platforma, na której Mamy mogą zakładać konta i poznawać inne Mamy w okolicy, wyszła z inicjatywą spotkań pod nazwą “Poznaj Mamy takie jak Ty!”.  Pierwsze pięć spotkań (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź), na które przybyło około 40-60 Mam, odbyło się w roku 2016 w parkach, klubokawiarniach.

Kolejny rok to kolejne wyzwania  - spotkania przyjęły formę Pikników w plenerze. W 2017 Pikniki odbyły się w Warszawie, Kraków, Kielce, Wrocław. Na każdym spotkaniu pojawiło się około 200 - 400 Mam

W roku 2018 Pikniki przyjęły charakter ogólnopolski i odbyły się w 13 miastach.  Oprócz spotkania z innymi Mamami na Piknikach odbywały się także warsztaty ze specjalistami, działały strefy relaksu, jak również liczne zajęcia i kąciki animacyjne dla najmłodszych. Na każdym Pikniku było z nami od 300-800 Mam

Kilka słów o MyMamy.pl:

Pikniki organizowane są przez portal MyMamy.pl, który jest  platformą do poznawania  się między Mamami. Na portalu dzięki wbudowanej wyszukiwarce można znaleźć inne Mamy po kryteriach tj. lokalizacja oraz wiek dziecka. MyMamy.pl  jest także organizatorem corocznej Kampanii Mama na kawie!, w ramach której Mamy mogą zakupić kawę w cenie 50% w partnerskich kawiarniach.

Bycie Mamą to najpiękniejsza, ale i często najtrudniejsza droga w życiu. Dlatego warto spędzić ją w towarzystwie innych Mam na wspólnych spacerach,  wymianie doświadczeń czy wypiciu kubka kawy.

Zapraszamy na nasze wydarzenia!!

www.//mymamy.pl/ogolnopolski-piknik-dla-mam-2019

Facebook: //www.facebook.com/MyMamypl-1719464718326032/

Przypisy