Brak wyników

Strefa dziecka

4 listopada 2019

Nowości od Whisbear – Szumiące Misie i Królisie!

0 1147

To już 5 lat odkąd rodzice w Polsce i na świecie pokochali Szumiącego Misia Whisbear! Julia i Zuzanna Sielickie – właścicielki firmy, wprowadziły właśnie na rynek nowe szumiące przytulanki – klasyczne pluszowe Misie i długouche Królisie.


To designerskie pluszaki, które zostały uszyte z miękkiego, najwyższej jakości materiału, dokładnie przebadanego w laboratoriach, sprawdzających bezpieczeństwo zabawek. Produkty Whisbear, jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnością w zasypianiu.

 


 

Co to oznacza? Rodzice, gdy kupują artykuły oznaczone symbolem Instytutu, mogą być pewni, że ich dzieci otrzymują produkty bezpieczne i najwyższej jakości. Każdy produkt – zanim otrzyma certyfikat Instytutu Matki Dziecka – jest sprawdzany, czy jest bezpieczny, zarówno pod kątem zdrowia, jak i rozwoju malucha.

Szumiące Misie i Szumiące Królisie - wszystkie z czujnikiem płaczu - to zabawki oraz mięciutkie przytulanki w jednym. Od pierwszych dni życia dziecka uspokajają je i ułatwiają zasypianie. Szumiący Miś czy Króliś to pierwszy przyjaciel maluszka – przyjaciel na lata!    

Urządzenie szumiące – bezpiecznie ukryte w środku zabawek - emituje różowy szum, który przypomina maluszkowi przyjazne dźwięki z brzucha mamy. To właśnie różowy szum jest tym najzdrowszym dla dziecka. 

Pluszaki od Whisbear są skuteczne i bezpieczne, ale także ładnie wyglądają. Szumiący Miś ubrany jest w modną szarą bluzę z kapturem, udekorowaną złotym haftem w kształcie serca, z logo marki Whisbear. Szumiąca Miśka ma na sobie szarą sukienkę z różową tiulową spódniczką baletnicy. Na środku sukienki również znajduje się wyhaftowane serduszko Whisbear. Ubranka można zdejmować.

Szumiące Królisie nie mają ubranek, ale ich długie uszy zdobią od środka wzorzyste tkaniny, specjalnie zaprojektowane dla marki Whisbear. Jedna z nóżek Królisia jest udekorowana ozdobnym złotym haftem w kształcie serca, z logo marki Whisbear. Pluszaki mają wszyte magnesy w środek łapek, aby zabawkę bezpiecznie zaczepić na ramie łóżeczka czy wózka.

- Zależało nam na stworzeniu pięknych szumiących przytulanek, które pozostaną z dziećmi na lata i patrząc na pierwsze, entuzjastyczne reakcje klientów, udało się nam to osiągnąć – mówi Julia Sielicka, odpowiedzialna w Whisbear za produkt i design.  
 


Szumiące przytulanki Whisbear stworzyły dwie polskie mamy - Julia i Zuzanna Sielickie. Zabawki pomagają rodzicom w usypianiu dzieci i od lat są hitem list wyprawkowych oraz spisów prezentów na baby shower. W portfolio produktów znajdują się już Szumiący Miś Sensoryczny, Leniwiec E-zzy oraz Ptaszek Whisbird. Misie Whisbear trafiły m.in. na brytyjski dwór królewski, czy do premier Nowej Zelandii, jako prezent od Prezydenta Polski. 
 


Szumiąca kolekcja nowych przytulanek w pierwszej kolejności trafi do sprzedaży w sieci sklepów SMYK i na stronę marki www.whisbear.com.

Kontakt dla mediów: Katarzyna Borejko, katarzyna.borejko@whisbear.com
Whisbear sp. z o.o. ul. Pływacka 3/2 02-633, Warszawa

Przypisy