Brak wyników

Strefa dziecka

4 grudnia 2019

Poznańskie porodówki debatują o tym, która z nich jest najlepsza

0 833

W środę 11 grudnia w Starym Browarze w Poznaniu spotkają się lekarze z trzech poznańskich szpitali, aby w formie debaty porozmawiać o tym, który z nich posiada najlepszy oddział porodowy. Przyszłe mamy będą mogły posłuchać na temat tego gdzie najlepiej rodzić w Poznaniu od godziny 17.20 w ramach darmowych warsztatów dla rodziców i kobiet w ciąży, których organizatorem jest projekt Świadoma Mama.

Renomy swoich placówek bronić będą: lek. med. spec. Ewa Cieślak-Zawistowska ze Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu, dr n. med. Rafał Iciek z Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz dr n. med. Marcin Przybylski Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.

Debata odbędzie się w trakcie panelu dla kobiet w ciąży z partnerami . Aby wziąć w nich udział i mieć możliwość przysłuchania się czym wyróżniają się poszczególne porodówki w Poznaniu wystarczy zarejestrować się na popołudniową część warsztatów poprzez formularz na stronie ŚwiadomaMama.pl, na panel poranny zapraszamy mamy z dziećmi :-)

Link do formularza:

Panel dla rodziców z dziećmi: https://swiadomamama.pl/warsztat/poznan-11-12-2019-w-godzinach-1200-1500-warsztaty-dla-rodzicow-z-dziecmi/

Panel dla kobiet w ciąży: https://swiadomamama.pl/warsztat/poznan-11-12-2019-w-godzinach-1600-1930-warsztaty-dla-kobiet-w-ciazy/
 

Przypisy