Brak wyników

Strefa dziecka

11 grudnia 2018

Świąteczni sprzymierzeńcy – odzieżowe akcesoria od polskiej marki WOLA

0 847

Dzień staje się coraz krótszy, gdzieniegdzie poprószył już śnieg i temperatura spada poniżej zera, opatulamy się więc szalikami, pijemy rozgrzewające aromatyczne herbaty, marzymy o gorących kąpielach i… wyczekujemy świąt. Bo święta to czas bliskości, rodzinnego ciepła, pysznego jedzenia i obdarowywania siebie nawzajem wymarzonymi prezentami. Ważne jest, by w ten wyjątkowy czas pamiętać o bliskich nam osobach, zatrzymać się w codziennym pędzie i docenić członków rodziny czy przyjaciół.

Święta to niezwykły czas, chcąc go spędzić uroczyście, z dużym wyprzedzeniem poszukujemy prezentów dla naszych najbliższych. Mają być oryginalne, wybrane z myślą o osobie, którą chcemy obdarować, praktyczne i najlepiej w przystępnej cenie. Świetnie dobrane skarpetki – nie tylko rozmiarowo, ale i pasujące do przyszłego właściciela mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Tak jak każdy kociarz ucieszy się ze skarpet z motywem kocich pyszczków, tak każdy fan świątecznego czasu ucieszy się ze skarpet ze świątecznymi wzorami. Tańczący święty Mikołaj, wirujące śnieżynki, bałwany czy choinki – to tylko niektóre z pojawiających się modnych wzorów skarpet. A ciepło stóp dostaje się w gratisie!

R  e  k  l  a  m  a

  

Już od dawna skarpetki nie służą wyłącznie ocieplaniu stóp, stały się one także znaczącym elementem stylizacji – zarówno dziecięcych, damskich, jak i męskich. Od jednokolorowych poprzez bardzo wzorzyste, kończąc na skarpetkach, gdzie jedna para złożona jest z dwóch odmiennych wzorów – ważne, by stylistycznie do siebie pasowały. Nie dziwią już skarpety z wzorami sushi, serów czy makaronowych nitek – mówi Karolina Kochańska, brand manager marki Wola, producenta skarpetek dla całej rodziny. Dodaje: Wychodząc naprzeciw potrzebom miłośników okazyjnych wzorów, przygotowaliśmy także świąteczną kolekcję, by każdy mógł znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie i swoich najbliższych. Czasami drobne gesty skierowane do bliskich nam ludzi są powodem do uśmiechu na ich twarzach. Bowiem nie cena się liczy, a pomysł i pamięć. A święta to czas radości – dajmy i bierzmy z codzienności te małe szczęścia, które nadają naszemu życiu magiczny blask.

R  e  k  l  a  m  a

      

Polska firma Wola jest blisko rodzin i ich potrzeb oferując skarpetki dla wszystkich, nie tylko wygodne i praktyczne, ale także okolicznościowe. Ponad 70. letnie doświadczenie połączone z aktualnymi trendami rynkowymi wyróżnia te produkty na tle innych. Wykonane z wysokiej klasy materiałów są stylowe, modne i wytrzymałe. Wielość wzorów i kolorów sprawia, że każdy bez względu na okazję –  wybierze swoją ulubioną parę. Bowiem przyjazne dla stopy, miłe dla oka i do tego dobrze dopasowane do stylizacji skarpetki będą sprzymierzeńcami każdej świątecznej czy zimowej podróży.

 

Przypisy