Brak wyników

Strefa dziecka

11 grudnia 2019

Szumiące Misie Whisbear zasila pozytywna energia baterii Duracell!

0 784

To wyjątkowa współpraca dwóch popularnych i docenianych marek. W grudniu zaprezentowano spot reklamowy, który przekonuje, że w sytuacji kryzysowej, a taką są narodziny pierwszego dziecka - warto korzystać z wysokiej jakości produktów, bo to one dostarczają najlepszych rozwiązań. Za reżyserię i realizację spotu odpowiada agencja Tworcy.com.pl.

W krótkim filmie, który można zobaczyć na kanale Youtube Duracell Polska (https://www.youtube.com/watch?v=4qNBKR3z3vc), widzimy zmęczonych młodych rodziców. Niemowlę niemal nieustannie płacze, a oni nie mają ani chwili dla siebie. Wykończona mama usypia przy porannej kawie i wciąż bezskutecznie uspokaja dziecko – i w dzień i w nocy. Młody tata kupuje więc Szumiącego Misia Whisbear i komplet baterii Duracell. Te dwa produkty czynią niemal cud: szum uspokaja płaczące dziecko. Spot nie ukrywa prawdy o rodzicielstwie, pokazuje zmęczenie, napięcie i nerwy, ale jednocześnie namawia do skorzystania z rozwiązań proponowanych przez doświadczone marki. I choć jedna jest start-upem (Whisbear), a druga gigantem (Duracell), obie szczycą się produktami wysokiej jakości i ich połączone siły przynoszą nadspodziewane efekty.

Film można zobaczyć pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=4qNBKR3z3vc

O tym jak ważny jest dobór źródła zasilania wiedzą bardzo dobrze producenci zabawek, którzy choć edukują klientów, wciąż spotykają się z „awariami”,  spowodowanymi korzystaniem z nieodpowiednich baterii. Nawet najdroższa i najbardziej atrakcyjna zabawka może „pójść w odstawkę” z powodu tylko (i aż) źle dobranych baterii. Potwierdza to Zuzanna Sielicka-Kalczyńska – współwłaścicielka marki Whisbear, która przyznaje, że większość reklamacji, jakie trafiają do firmy, jest spowodowana zastosowaniem niewłaściwych baterii. Dlatego Whisbear rekomenduje swoim klientom baterie marki Duracell.

A zabawki mają coraz bardziej złożone funkcje i stają się coraz bardziej zaawansowane technicznie. Rośnie więc ich zapotrzebowanie na energię. Aby działały sprawnie potrzebują mocnego zasilania. Warto zatem zwrócić szczególną uwagę na baterie, które wybieramy. W dużej mierze to właśnie od nich zależy, czy zabawka będzie działała stabilnie, bez przestojów lub „skoków energetycznych” oraz, co najważniejsze, czy wykorzystane zostaną wszystkie jej funkcje. Warto też pamiętać o ekologii! Kupując baterie, które działają dłużej, ograniczamy ich zużycie, a więc i negatywny wpływ na środowisko, zgodnie z ideą less waste.

Produkty Whisbear są całkowicie bezpieczne i polecane od pierwszego dnia życia dziecka. Jako jedyne szumiące zabawki na polskim rynku mają Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka i używane są w szpitalach położniczo - dziecięcych na całym świecie.

Więcej informacji na www.whisbear.com

Przypisy