Brak wyników

Strefa dziecka

17 stycznia 2020

Szumiący Leniwiec E-zzy od Whisbear na Polskiej Wystawie Gospodarczej

0 882

Whisbear – polski producent szumiących zabawek dla niemowląt – znalazł się wśród zwycięskich 70 firm prezentujących się na tegorocznej Polskiej Wystawie Gospodarczej „Od COP do gospodarki 4.0” w Stalowej Woli. Wystawa pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy pokazuje dorobek polskiej gospodarki. Udział Whisbear w Wystawie to ogromne wyróżnienie i docenienie firmy sióstr Sielickich za innowacyjność i nowoczesne rozwiązania. Wśród tegorocznych wystawców reprezentujących branże od przemysłu ciężkiego po lekkie, spożywcze czy start-upy, obok Whisbear prezentowali się tacy giganci jak: PKO Bank Polski, Krosno, Kopalnia Soli „Wieliczka”, czy Bolesławiec.


Zwycięski produkt Whisbear, który znalazł się na Wystawie to Szumiący Leniwiec E-zzy zarządzany poprzez aplikację. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla zabawki stworzonej przez firmę Whisbear. Leniwiec E-zzy powstał we współpracy z Microsoft, który pomógł znaleźć partnerów, którzy przyczynili się do powstania E-zzy, począwszy od produkcji, aż po napisanie aplikacji przez katowicką firmą Netizens.
 Leniwiec E-zzy – łączy w sobie trzy funkcje – zabawkę szumiącą, asystenta rodzica i monitor snu. Rodzic może zdalnie – za pomocą aplikacji w telefonie – regulować poziom głośności szumu, wybrać rodzaj szumu lub nastawić funkcję rejestrującą płacz dziecka. Leniwiec E-zzy, łącząc się z aplikacją, automatycznie powiadamia także rodzica, gdy dziecko zaczyna płakać, wysyłając odpowiedni alert na telefon mamy czy taty. W aplikacji połączonej z Leniwcem E-zzym znajdziemy też kalendarz i pamiętnik, w którym można zapisać ważne daty (np. szczepień lub wizyt lekarskich), czy udokumentować kroki milowe w rozwoju malucha.

Polska Wystawa Gospodarcza to przedsięwzięcie wystawiennicze, które powstało z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, jako wyraz uznania dla dorobku najlepszych polskich przedsiębiorstw. Polska Wystawa Gospodarcza nawiązuje do tradycji Powszechnych Wystaw Krajowych, które miały miejsce przed II Wojną Światową we Lwowie, w Krakowie, a ostatnia w 1929 roku w Poznaniu.

 

 

Firmy, które każdorazowo prezentują się na Wystawie zaprasza Kapituła PWG, powołana przez Prezydenta. W jej skład wchodzą przedstawiciele nauki, biznesu, dziennikarze.  

W tym roku Polska Wystawa Gospodarcza ma swoją odsłonę w Stalowej Woli, w nowo wybudowanej hali Agencji Rozwoju Przemysłu.

Przypisy